Pro psa, který miluje čas strávený venku, je důležité zajistit mu pohodlný a bezpečný úkryt. Ponto Raised Floor Dog House je ideální volbou pro vašeho chlupatého kamaráda. Tato klasická psí bouda je vyrobena z odolného dřeva s glazovaným povrchem a vrchní částí v cihlovém designu, což zajišťuje odolnost vůči povětrnostním podmínkám i UV záření. Díky vysokým nohám je zabraňováno pronikání vlhkosti a chladu dovnitř, zatímco plastové krytky chrání nohy vašeho psa před nepříznivými povětrnostními vlivy.... Celý popis

Koupit za 5 206 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pro psa, který miluje čas strávený venku, je důležité zajistit mu pohodlný a bezpečný úkryt. Ponto Raised Floor Dog House je ideální volbou pro vašeho chlupatého kamaráda. Tato klasická psí bouda je vyrobena z odolného dřeva s glazovaným povrchem a vrchní částí v cihlovém designu, což zajišťuje odolnost vůči povětrnostním podmínkám i UV záření. Díky vysokým nohám je zabraňováno pronikání vlhkosti a chladu dovnitř, zatímco plastové krytky chrání nohy vašeho psa před nepříznivými povětrnostními vlivy. Užijte si společné chvíle se svým psem ještě dlouho v této pohodlné a stylové psí boudě.

Hlavní parametry:
- Materiál: dřevo
- Rozměry: 116x92x104 cm
- Odolný vůči povětrnostním vlivům a UV záření
- Vysoké nohy pro ochranu proti vlhkosti a chladu
- Plastové krytky chrání nohy psa
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Karlie
Materiál dřevěné

Články odjinud