Pro vašeho čtyřnohého kamaráda máme skvělou novou psí boudu FLAMINGO Ponto! Tato útulná dřevěná bouda je vyrobena z přírodních materiálů a nabízí vašemu psímu parťákovi pohodlí a bezpečí. S vchodem umístěným z přední strany a nohami zajišťujícími ochranu proti chladu a vlhkosti, bude vašemu psímu miláčkovi v této boudě vždy teplo a suchou noční pohodu. Díky krásnému designu a robustní konstrukci bude tato bouda skvělým doplňkem vaší zahrady, který zaujme každého návštěvníka. S nosností až 11,5... Celý popis

Koupit za 3 698 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pro vašeho čtyřnohého kamaráda máme skvělou novou psí boudu FLAMINGO Ponto! Tato útulná dřevěná bouda je vyrobena z přírodních materiálů a nabízí vašemu psímu parťákovi pohodlí a bezpečí. S vchodem umístěným z přední strany a nohami zajišťujícími ochranu proti chladu a vlhkosti, bude vašemu psímu miláčkovi v této boudě vždy teplo a suchou noční pohodu.

Díky krásnému designu a robustní konstrukci bude tato bouda skvělým doplňkem vaší zahrady, který zaujme každého návštěvníka. S nosností až 11,5 kg je tato bouda ideální pro menší a střední psy. Přineste svému psímu kamarádovi domov, kde se bude cítit jako opravdový šéf!

Hlavní parametry:
- Materiál: čínský cedr, bitumenová krytina
- Barva: přírodní hnědá
- Nosnost: max. 11,5 kg
- Rozměry: 76 x 70 x 76 cm
Zobrazit více

Články odjinud