Pro vašeho čtyřnohého kamaráda máme skvělou novou boudu od značky FLAMINGO s názvem Ponto. Tato dřevěná bouda pro psy je skvělým úkrytem pro vašeho mazlíčka, který ocení krásný design, robustnost a útulnost této boudy. Vchod umístěný z přední strany usnadňuje vstup a výstup a nohy boudy zajišťují ochranu proti chladu a vlhkosti, což je skvělé zejména v nepříznivých podmínkách. Díky použití přírodních materiálů a čínského cedru můžete mít jistotu, že vaše zvířátko bude mít pohodlí a teplo, zatímco... Celý popis

Koupit za 4 305 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pro vašeho čtyřnohého kamaráda máme skvělou novou boudu od značky FLAMINGO s názvem Ponto. Tato dřevěná bouda pro psy je skvělým úkrytem pro vašeho mazlíčka, který ocení krásný design, robustnost a útulnost této boudy. Vchod umístěný z přední strany usnadňuje vstup a výstup a nohy boudy zajišťují ochranu proti chladu a vlhkosti, což je skvělé zejména v nepříznivých podmínkách. Díky použití přírodních materiálů a čínského cedru můžete mít jistotu, že vaše zvířátko bude mít pohodlí a teplo, zatímco bouda bude skvostnou ozdobou vaší zahrady.

Hlavní parametry:
- Materiál: čínský cedr, bitumenová krytina
- Barva: přírodní hnědá
- Nosnost: max. 15,2 kg
- Rozměry: 90 x 80 x 83 cm
Zobrazit více

Články odjinud