Luxusní psí bouda FLAMINGO Ponto Flat (XL) je dokonalým útočištěm pro vašeho čtyřnohého kamaráda. Tato dřevěná bouda s rovnou odklápěcí střechou a vchodem z přední strany je vyrobena z kvalitních přírodních materiálů, což z ní činí nejen krásný, ale i robustní a útulný domeček pro vašeho psa. Díky nohám boudy je váš mazlíček chráněn před chladem a vlhkostí, zatímco elegantní design boudy dodá vaší zahradě šmrnc. Hlavní parametry: - Materiál: čínský cedr, bitumenová krytina - Barva: přírodní hnědá... Celý popis

Koupit za 5 529 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Luxusní psí bouda FLAMINGO Ponto Flat (XL) je dokonalým útočištěm pro vašeho čtyřnohého kamaráda. Tato dřevěná bouda s rovnou odklápěcí střechou a vchodem z přední strany je vyrobena z kvalitních přírodních materiálů, což z ní činí nejen krásný, ale i robustní a útulný domeček pro vašeho psa. Díky nohám boudy je váš mazlíček chráněn před chladem a vlhkostí, zatímco elegantní design boudy dodá vaší zahradě šmrnc.

Hlavní parametry:
- Materiál: čínský cedr, bitumenová krytina
- Barva: přírodní hnědá
- Nosnost: max. 17 kg
- Rozměry: 116 x 82 x 79 cm
Zobrazit více

Články odjinud