Pro vašeho čtyřnohého kamaráda máme skvělý úkryt - psí boudu FLAMINGO Ponto Flat (M) ve velikosti 86x58x58 cm. Tato dřevěná bouda je skvělým místem pro odpočinek a úkryt pro vašeho psa. Má rovnou odklápěcí střechu a vchod umístěný z přední strany, což usnadňuje vstup a výstup. Vyrobená z přírodních materiálů, tato bouda je nejen krásná a robustní, ale také poskytuje psu útulné místo k odpočinku. Díky nohám zajišťujícím ochranu proti chladu a vlhkosti bude bouda nejen pohodlná, ale i odolná v různých... Celý popis

Koupit za 3 229 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pro vašeho čtyřnohého kamaráda máme skvělý úkryt - psí boudu FLAMINGO Ponto Flat (M) ve velikosti 86x58x58 cm. Tato dřevěná bouda je skvělým místem pro odpočinek a úkryt pro vašeho psa. Má rovnou odklápěcí střechu a vchod umístěný z přední strany, což usnadňuje vstup a výstup. Vyrobená z přírodních materiálů, tato bouda je nejen krásná a robustní, ale také poskytuje psu útulné místo k odpočinku. Díky nohám zajišťujícím ochranu proti chladu a vlhkosti bude bouda nejen pohodlná, ale i odolná v různých povětrnostních podmínkách. S svým přírodním vzhledem se stane skvělou ozdobou vaší zahrady.

Hlavní parametry:
- Materiál: čínský cedr, bitumenová krytina
- Barva: přírodní hnědá
- Nosnost: max. 7 kg
- Rozměry: 86 x 58 x 58 cm
Zobrazit více

Články odjinud