S vodícím setem na kolo FLAMINGO můžete bezstarostně vyrazit na cyklistickou výpravu se svým čtyřnohým kamarádem. Tento praktický set obsahuje kovový držák s pružinou, krátké vodítko a pružící šňůru, které zajistí bezpečnost a pohodlí pro vás i vašeho psa. Upevnění na držák sedadla je rychlé a snadné, a díky tomu bude váš pes udržován v bezpečné vzdálenosti od kola. Kovová pružina a amortizační šňůra pak dokonale vyrovnávají tahy psa, což je ideální zejména pro větší a těžší psy. S FLAMINGO vodícím... Celý popis

Koupit za 1 026 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S vodícím setem na kolo FLAMINGO můžete bezstarostně vyrazit na cyklistickou výpravu se svým čtyřnohým kamarádem. Tento praktický set obsahuje kovový držák s pružinou, krátké vodítko a pružící šňůru, které zajistí bezpečnost a pohodlí pro vás i vašeho psa. Upevnění na držák sedadla je rychlé a snadné, a díky tomu bude váš pes udržován v bezpečné vzdálenosti od kola. Kovová pružina a amortizační šňůra pak dokonale vyrovnávají tahy psa, což je ideální zejména pro větší a těžší psy. S FLAMINGO vodícím setem na kolo můžete společně s vaším psem užívat společné sportovní aktivity bez obav o bezpečnost a pohodlí.

Hlavní parametry:
- Praktický vodící set na kolo
- Kovový držák s pružinou, krátké vodítko a pružící šňůra
- Snadné upevnění na držák sedadla
- Udržuje psa v bezpečné vzdálenosti od kola
- Kovová pružina a amortizační šňůra vyrovnávají tahy psa
- Vhodné také pro velké a těžké psy
Zobrazit více

Články odjinud