Získejte sada 4 druhů agility překážek pro psa, která je ideální pro posílení vztahu mezi vámi a vaším čtyřnohým kamarádem. Tato sada překážek poskytuje zábavný a pestrý fitness program, který udrží vašeho psa zdravého a ve skvělé formě, zatímco mu umožní vyžít jeho přirozenou touhu po pohybu. Sada obsahuje 1x tunel, 4x slalomové tyče, 1x set překážek a 1x startovní pole, které můžete využít jak ve vnitřních, tak venkovních prostředích. Díky nízké hmotnosti je snadná obsluha a montáž, a po skončení... Celý popis

Koupit za 1 680 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Získejte sada 4 druhů agility překážek pro psa, která je ideální pro posílení vztahu mezi vámi a vaším čtyřnohým kamarádem. Tato sada překážek poskytuje zábavný a pestrý fitness program, který udrží vašeho psa zdravého a ve skvělé formě, zatímco mu umožní vyžít jeho přirozenou touhu po pohybu.

Sada obsahuje 1x tunel, 4x slalomové tyče, 1x set překážek a 1x startovní pole, které můžete využít jak ve vnitřních, tak venkovních prostředích. Díky nízké hmotnosti je snadná obsluha a montáž, a po skončení cvičení můžete překážky snadno uložit do tašky.

**Hlavní parametry:**

- Materiál: plast
- Barva: modrá, žlutá
- Rozměry tunelu: 148 x O 60 cm
- Hmotnost: 2,9 kg
Zobrazit více

Články odjinud