Bark Control Pro od značky Goodlife je jednou z nejoblíbenějších protištěkacích budek na trhu díky svému humánnímu přístupu a vysoké účinnosti. Toto zařízení kombinuje detekci štěkání a dálkové ovládání, což umožňuje efektivní kontrolu štěkání psů. S dosahem detekce až 15,5 m a dálkovým ovládáním až 45,7 m, můžete jednoduše aktivovat budku stisknutím tlačítka z různých míst, jako je váš dům, auto nebo kapsa. Navíc je tato budka vhodná pro vnitřní i venkovní použití, a to díky odolné konstrukci proti... Celý popis

Koupit za 2 390 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Bark Control Pro od značky Goodlife je jednou z nejoblíbenějších protištěkacích budek na trhu díky svému humánnímu přístupu a vysoké účinnosti. Toto zařízení kombinuje detekci štěkání a dálkové ovládání, což umožňuje efektivní kontrolu štěkání psů. S dosahem detekce až 15,5 m a dálkovým ovládáním až 45,7 m, můžete jednoduše aktivovat budku stisknutím tlačítka z různých míst, jako je váš dům, auto nebo kapsa. Navíc je tato budka vhodná pro vnitřní i venkovní použití, a to díky odolné konstrukci proti povětrnostním vlivům.

Bark Control Pro je kompatibilní s 9V baterií nebo napájecím adaptérem (které nejsou součástí balení) a je možné dokoupit prodlužovací kabel o délce 18 m. Dálkový ovladač využívá baterii s označením 23A pro snadné použití. S rozměry 16,5 x 12,7 x 3,8 cm a hmotností 0,45 kg je tento produkt praktický a snadno přenosný.

Hlavní parametry:
- Používá ultrazvuk k omezení štěkání
- Možnost umístit na zeď, plot nebo jiný pevný povrch
- Dosah omezení štěkání až 45 metrů
- Možnost použití dálkového ovladače pro vzdálenější psy
- Odolný design pro venkovní použití
- Rozměry: 16,5 x 12,7 x 3,8 cm, váha: 0,45 kg
- Napájení: 9V baterie nebo síťový adaptér
Zobrazit více

Články odjinud