Buda Budy Pro Psa Kočku K1 je skvělým útočištěm pro vašeho chlupatého kamaráda, který miluje pohodlí a teplo. Tato zateplená bouda je vyrobena z kvalitního materiálu a její celá konstrukce je kroucená, což jí dodává extra pevnost a odolnost. Navíc je bouda ručně malovaná a tlusté stěny zaručují optimální tepelnou izolaci. Vašemu mazlíčkovi tak bude v boudě vždy příjemně a útulně, ať už je jakékoliv počasí venku. Papa Kotar je váš nový nejlepší přítel pro relaxaci a odpočinek!" Hlavní parametry:... Celý popis

Koupit za 2 000 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Buda Budy Pro Psa Kočku K1 je skvělým útočištěm pro vašeho chlupatého kamaráda, který miluje pohodlí a teplo. Tato zateplená bouda je vyrobena z kvalitního materiálu a její celá konstrukce je kroucená, což jí dodává extra pevnost a odolnost. Navíc je bouda ručně malovaná a tlusté stěny zaručují optimální tepelnou izolaci. Vašemu mazlíčkovi tak bude v boudě vždy příjemně a útulně, ať už je jakékoliv počasí venku. Papa Kotar je váš nový nejlepší přítel pro relaxaci a odpočinek!"

Hlavní parametry:
- Zateplená buda pro psa nebo kočku
- Celá konstrukce je kroucená pro extra pevnost
- Ručně malovaná pro unikátní vzhled
- Tlusté stěny pro optimální tepelnou izolaci
Zobrazit více

Parametry

Materiál dřevěné

Články odjinud