Dekorativní domeček pro vnitřní i venkovní použití: HAFENBANDE Cottage bouda pro psy z umělé hmoty je dokonalým úkrytem pro vašeho čtyřnohého kamaráda. Tato plastová psí bouda nejen skvěle vypadá, ale je i velmi praktická. Díky odolnému plastu je vhodná pro všechny povětrnostní podmínky a je ideální pro psy trpící alergiemi. S hladkým materiálem, který je snadno čistitelný a odolný vůči škůdcům, poskytne vašemu psímu miláčkovi bezpečné a hygienické místo k odpočinku. Bouda má střešní a boční větrací... Celý popis

Koupit za 1 249 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Dekorativní domeček pro vnitřní i venkovní použití: HAFENBANDE Cottage bouda pro psy z umělé hmoty je dokonalým úkrytem pro vašeho čtyřnohého kamaráda. Tato plastová psí bouda nejen skvěle vypadá, ale je i velmi praktická. Díky odolnému plastu je vhodná pro všechny povětrnostní podmínky a je ideální pro psy trpící alergiemi. S hladkým materiálem, který je snadno čistitelný a odolný vůči škůdcům, poskytne vašemu psímu miláčkovi bezpečné a hygienické místo k odpočinku. Bouda má střešní a boční větrací otvory, které zajistí dobrou cirkulaci vzduchu. Laděná do jemných přírodních barev skvěle zapadne do zeleného prostředí zahrady.

Hlavní parametry:
- Materiál: umělá hmota
- Barva: Bouda: světle šedá, Střecha: zelená
- Ideální pro malé a střední psy
- Vhodná pro vnitřní i venkovní použití
- Odolná vůči povětrnostním podmínkám
- Hladký materiál vhodný pro psy s alergiemi
- Snadné a hygienické čištění
- Větrací otvory pro dobrou cirkulaci vzduchu
- Možnost uzavření bočních větracích otvorů
- Nastavitelný sklon střešního otvoru
- Odtokové otvory v podlaze pro zabránění tvorbě stojaté vody
- Bezpečné zásuvné spojení 4 stěnových prvků pro jednoduchou montáž
- Možnost umístění názvu psa nad vchodem
- Maximální zátěž: 25 kg (velikost S), 40 kg (velikost M)
Zobrazit více

Parametry

Barva šedé
Výrobce Hafenbande

Články odjinud