Pokud se chystáte postavit plot, pergolu nebo jinou konstrukci ve vaší zahradě, kotevní patka s roxorem je nepostradatelným pomocníkem. Tato kotevní patka se používá v okamžiku vytváření kotevního místa, což znamená, že se zasune do betonu během jeho lití nebo sypání do vyhloubené jámy. Díky svému designu a pevné konstrukci poskytuje spolehlivou a stabilní základnu pro vaše stavby. S kotevní patkou typu U o rozměrech 60x60x4 mm můžete mít jistotu, že vaše konstrukce bude dobře ukotvená a odolná... Celý popis

Koupit za 117 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pokud se chystáte postavit plot, pergolu nebo jinou konstrukci ve vaší zahradě, kotevní patka s roxorem je nepostradatelným pomocníkem. Tato kotevní patka se používá v okamžiku vytváření kotevního místa, což znamená, že se zasune do betonu během jeho lití nebo sypání do vyhloubené jámy. Díky svému designu a pevné konstrukci poskytuje spolehlivou a stabilní základnu pro vaše stavby. S kotevní patkou typu U o rozměrech 60x60x4 mm můžete mít jistotu, že vaše konstrukce bude dobře ukotvená a odolná vůči vnějším vlivům.

Hlavní parametry:
- Typ: kotevní patka s roxorem
- Použití: pro zajištění kotevního místa do betonu
- Design: typ U
- Rozměry: 60x60x4 mm
- Materiál: kov
- Odolná a stabilní konstrukce
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Hašpl
Druh patky

Určitě si přečtěte

Články odjinud