Hledáte spolehlivou a efektivní kotevní patku pro vaše stavební projekty? Kotevní patka s roxorem je ideálním řešením pro vytvoření pevného kotevního místa. Tato kotevní patka se zasazuje do betonu při jeho lití nebo sypání do vyhloubené jámy, což zajišťuje maximální stabilitu a odolnost vaší konstrukce. S kotevní patkou typu U o rozměrech 100x80x4 mm můžete být jistí, že vaše konstrukce bude pevná a spolehlivá. Díky kvalitnímu materiálu a preciznímu zpracování bude tato kotevní patka splňovat... Celý popis

Koupit za 178 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Hledáte spolehlivou a efektivní kotevní patku pro vaše stavební projekty? Kotevní patka s roxorem je ideálním řešením pro vytvoření pevného kotevního místa. Tato kotevní patka se zasazuje do betonu při jeho lití nebo sypání do vyhloubené jámy, což zajišťuje maximální stabilitu a odolnost vaší konstrukce.

S kotevní patkou typu U o rozměrech 100x80x4 mm můžete být jistí, že vaše konstrukce bude pevná a spolehlivá. Díky kvalitnímu materiálu a preciznímu zpracování bude tato kotevní patka splňovat vaše očekávání a poskytne potřebnou oporu pro vaše stavby.

Nenechte nic náhodě a vsaďte na kotevní patku s roxorem, která vám zajistí bezpečnost a stabilitu vašich staveb.

Hlavní parametry:
- Typ: kotevní patka do betonu
- Rozměry: 100x80x4 mm
- Materiál: ocel
- Použití: pro zasazení do betonu při lití nebo sypání do vyhloubené jámy
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Hašpl
Druh patky

Určitě si přečtěte

Články odjinud