Patka kotevní do betonu Typ U je ideálním řešením pro pevné ukotvení konstrukcí do betonových podkladů. Tato patka je vyrobena z kvalitní oceli s žárově zinkovanou povrchovou úpravou, což zajišťuje odolnost proti korozi a prodlužuje její životnost. S rozměry 80 x 125 x 250 mm a sílou 4 mm poskytuje dostatečnou pevnost a stabilitu pro širokou škálu stavebních aplikací. S 32 otvory o průměru 5 mm a 4 otvory o průměru 10 mm poskytuje dostatečný prostor pro upevnění a zajištění konstrukce. Tato patka... Celý popis

Koupit za 94 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Patka kotevní do betonu Typ U je ideálním řešením pro pevné ukotvení konstrukcí do betonových podkladů. Tato patka je vyrobena z kvalitní oceli s žárově zinkovanou povrchovou úpravou, což zajišťuje odolnost proti korozi a prodlužuje její životnost. S rozměry 80 x 125 x 250 mm a sílou 4 mm poskytuje dostatečnou pevnost a stabilitu pro širokou škálu stavebních aplikací. S 32 otvory o průměru 5 mm a 4 otvory o průměru 10 mm poskytuje dostatečný prostor pro upevnění a zajištění konstrukce. Tato patka kotevní do betonu je certifikována třídou provozu 3 podle normy EN 1995-1-1, což zaručuje vysokou úroveň bezpečnosti a spolehlivosti.

Hlavní parametry:
- Materiál: Fe - ocel
- Povrchová úprava: Žárově zinkované
- Rozměr H: 80 mm
- Rozměr L: 125 mm
- Síla S: 4 mm
- Rozměr B: 80 mm
- Rozměr V: 250 mm
- Průměr d: 16 mm
- Počet otvorů ø5 mm: 32 x
- Počet otvorů ø10 mm: 4 x
- Třída provozu: 3 (EN 1995-1-1)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Hašpl
Druh patky

Určitě si přečtěte

Články odjinud