Trámová botka třmen 140 x 140 je ideální volbou pro pevné a stabilní upevnění trámů ve vaší konstrukci. S rozměry 140 x 140 mm a sílou materiálu 2 mm poskytuje spolehlivou podporu a odolnost. Botka je vybavena otvory o průměru 13 mm + 5 mm pro snadnou montáž. Díky zinkování je chráněna proti korozi a zajišťuje dlouhou životnost. S touto trámovou botkou budete mít jistotu pevného spojení a bezpečného použití ve vaší stavbě. Hlavní parametry: - Rozměry: A = 140 mm, B = 140 mm, C = 85 mm - Síla materiálu:... Celý popis

Koupit za 106 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Trámová botka třmen 140 x 140 je ideální volbou pro pevné a stabilní upevnění trámů ve vaší konstrukci. S rozměry 140 x 140 mm a sílou materiálu 2 mm poskytuje spolehlivou podporu a odolnost. Botka je vybavena otvory o průměru 13 mm + 5 mm pro snadnou montáž. Díky zinkování je chráněna proti korozi a zajišťuje dlouhou životnost. S touto trámovou botkou budete mít jistotu pevného spojení a bezpečného použití ve vaší stavbě.

Hlavní parametry:
- Rozměry: A = 140 mm, B = 140 mm, C = 85 mm
- Síla materiálu: 2 mm
- Průměr otvorů: 13 mm + 5 mm
- Zinkováno
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Hašpl
Druh trámové botky

Články odjinud