Spojte své trámy pevně a bezpečně s třmenem Typ1 - trámovou botkou o rozměrech 80x140x2 mm. Tato kvalitní botka je ideální pro kolmé spojování stropních trámů na tupo, ať už renovujete starý dům nebo stavíte nový. Díky precizním rozměrům a robustní konstrukci můžete mít jistotu, že vaše konstrukce bude stabilní a spolehlivá. S třmenem Typ1 můžete snadno dodat pevnost a odolnost vaší stavbě, a to vše s minimálním úsilím. Hlavní parametry: - Typ: Třmen Typ1 - trámová botka - Rozměry: 80x140x2 mm... Celý popis

Koupit za 98 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Spojte své trámy pevně a bezpečně s třmenem Typ1 - trámovou botkou o rozměrech 80x140x2 mm. Tato kvalitní botka je ideální pro kolmé spojování stropních trámů na tupo, ať už renovujete starý dům nebo stavíte nový. Díky precizním rozměrům a robustní konstrukci můžete mít jistotu, že vaše konstrukce bude stabilní a spolehlivá. S třmenem Typ1 můžete snadno dodat pevnost a odolnost vaší stavbě, a to vše s minimálním úsilím.

Hlavní parametry:
- Typ: Třmen Typ1 - trámová botka
- Rozměry: 80x140x2 mm
- Rozměry k nákresu (D x E x F x S): 40 x 43 x 85 x 2 mm
- Určení: Kolmé spojování stropních trámů na tupo
- Materiál: Ocel
- Robustní konstrukce pro maximální stabilitu a spolehlivost
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Hašpl
Druh trámové botky

Určitě si přečtěte

Články odjinud