Dřevěná bouda pro psa Trend L je ideálním útočištěm pro střední plemena psů od 10 do 25 kg. Tato impregnovaná bouda je zateplená polystyrenem o tloušťce 2 cm, což poskytuje vašemu psu ochranu před nepříznivými povětrnostními podmínkami. Vnější obložení z borovicové desky s drážkou dokonale těsní a zajišťuje tepelný komfort. Uvnitř naleznete 3 mm HDF desku pro pohodlí vašeho mazlíčka. Sestavení této boudy je snadné a nezabere vám mnoho času - orientačně 12 minut. Balení obsahuje hlavní části bočnic... Celý popis

Koupit za 2 499 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Dřevěná bouda pro psa Trend L je ideálním útočištěm pro střední plemena psů od 10 do 25 kg. Tato impregnovaná bouda je zateplená polystyrenem o tloušťce 2 cm, což poskytuje vašemu psu ochranu před nepříznivými povětrnostními podmínkami. Vnější obložení z borovicové desky s drážkou dokonale těsní a zajišťuje tepelný komfort. Uvnitř naleznete 3 mm HDF desku pro pohodlí vašeho mazlíčka.

Sestavení této boudy je snadné a nezabere vám mnoho času - orientačně 12 minut. Balení obsahuje hlavní části bočnic a střechu, které jednoduše přišroubujete k sobě pomocí přiložených vrutů.

Díky rozměrům 68 cm x 60 cm x 82 cm poskytuje tato bouda dostatek prostoru pro vašeho psa. Vstup o velikosti 26x38 cm je ideální pro pohodlný vstup a výstup. Součástí boudy je také závěs, který chrání před nárazovým větrem a deštěm.

**Hlavní parametry:**
- Rozměry: 68 cm x 60 cm x 82 cm
- Zateplení: 2 cm polystyren
- Vnitřní deska: 3 mm HDF
- Tloušťka stěny: 4,3 cm
- Materiál: Borovicová deska
- Podlaha: OSB deska + nohy
- Střecha: OSB deska + střešní lepenka
- Vhodné pro plemena: Americký kokršpaněl, Baset, Bígl, Sheltie, Westfálský jezevčík, Jagdteriér, Sussex španěl, Kavalír King Charles španěl, Jezevčík, Foxteriér drsnosrstý, Italský chrtík, Tibetský Teriér, Shiba Inu, Norbotenský špic, Parson Russell teriér, Brazilský teriér, Jack Russell teriér, Thajský bangkaew, Miniaturní bulteriér.
Zobrazit více

Parametry

Materiál dřevěné
Výška 68 cm
Šírka 60 cm
Hloubka 82 cm

Články odjinud