Dřevěná bouda pro psa Trend M je ideálním úkrytem pro malá plemena do 10 kg. Tato impregnovaná bouda je zateplená a nabízí rozměry 49 cm x 49 cm x 62 cm, což poskytuje vašemu psímu kamarádovi pohodlí a bezpečí ve všech ročních obdobích. Díky tloušťce stěn 4,3 cm, borovicové desce a zateplení 2 cm polystyrenem je vašemu psovi zajištěna ochrana před nepříznivými povětrnostními podmínkami. Hlavní parametry: - Rozměry: 49 cm x 49 cm x 62 cm - Vnitřní podlaha: 46 cm x 56 cm - Obrys psí boudy: 38 cm... Celý popis

Koupit za 1 799 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Dřevěná bouda pro psa Trend M je ideálním úkrytem pro malá plemena do 10 kg. Tato impregnovaná bouda je zateplená a nabízí rozměry 49 cm x 49 cm x 62 cm, což poskytuje vašemu psímu kamarádovi pohodlí a bezpečí ve všech ročních obdobích. Díky tloušťce stěn 4,3 cm, borovicové desce a zateplení 2 cm polystyrenem je vašemu psovi zajištěna ochrana před nepříznivými povětrnostními podmínkami.

Hlavní parametry:
- Rozměry: 49 cm x 49 cm x 62 cm
- Vnitřní podlaha: 46 cm x 56 cm
- Obrys psí boudy: 38 cm x 48 cm
- Vstup: 20 cm x 24 cm
- Tloušťka stěny: 4,3 cm
- Zateplení: 2 cm polystyren
- Materiál: borovicová deska, HDF deska, OSB deska
- Sestavení: jednoduché, doba složení cca 12 minut

Tato psí bouda je vybavena závěsem, který chrání proti větru a dešti. Vnější dřevěný obklad s drážkou zajišťuje těsnost a odolnost. Díky impregnaci a kvalitním materiálům bude vašemu psímu parťákovi poskytnuta dlouhodobá pohodlná zóna na odpočinek. Vyberte tuto boudu pro vašeho malého čtyřnohého přítele a dopřejte mu skvělé útočiště, které si zaslouží.
Zobrazit více

Parametry

Materiál dřevěné
Výška 49 cm
Šírka 49 cm
Hloubka 62 cm

Články odjinud