Dřevěná bouda pro psa Trend M je skvělým útočištěm pro malá plemena do 10 kg. Tato impregnovaná a zateplená bouda poskytuje vašemu psímu kamarádovi útulné a bezpečné místo k odpočinku a relaxaci. S rozměry 49 cm x 49 cm x 62 cm poskytuje dostatek prostoru pro pohodlný pobyt. Díky tloušťce stěn 4,3 cm a zateplení 2 cm polystyrenem je váš pes chráněn před nepříznivými povětrnostními podmínkami. Vnitřní část boudy je vybavena 3 mm HDF deskou pro další izolaci a pohodlí. Bouda má rovněž závěs, který... Celý popis

Koupit za 1 799 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Dřevěná bouda pro psa Trend M je skvělým útočištěm pro malá plemena do 10 kg. Tato impregnovaná a zateplená bouda poskytuje vašemu psímu kamarádovi útulné a bezpečné místo k odpočinku a relaxaci. S rozměry 49 cm x 49 cm x 62 cm poskytuje dostatek prostoru pro pohodlný pobyt. Díky tloušťce stěn 4,3 cm a zateplení 2 cm polystyrenem je váš pes chráněn před nepříznivými povětrnostními podmínkami.

Vnitřní část boudy je vybavena 3 mm HDF deskou pro další izolaci a pohodlí. Bouda má rovněž závěs, který chrání před nárazovým větrem a deštěm. Sestavení boudy je snadné a rychlé, díky čemuž můžete mít boudu připravenou pro vašeho psa během 12 minut.

Díky svému designu a kvalitním materiálům je tato psí bouda ideální volbou pro plemena jako Cairn teriér, Maltézáček, Francouzský buldoček nebo Čivava. Dejte svému psímu příteli dokonalé místo k odpočinku s touto úžasnou dřevěnou psí budou Trend M.

**Hlavní parametry:**
- Rozměry: 49 cm x 49 cm x 62 cm
- Zateplená bouda pro malá plemena do 10 kg
- Impregnované dřevo s tloušťkou stěn 4,3 cm
- Zateplení 2 cm polystyrenem a 3 mm HDF deskou uvnitř
- Snadné sestavení během 12 minut
- Vhodná pro plemena jako Cairn teriér, Maltézáček, Francouzský buldoček, Čivava
Zobrazit více

Parametry

Materiál dřevěné
Výška 49 cm
Šírka 49 cm
Hloubka 62 cm

Články odjinud