Při dobrodružství v přírodě je důležité mít po ruce spolehlivý a efektivní způsob, jak upozornit na svoji přítomnost v případě nouze. S nouzovou píšťalkou SURVIVAL WHISTLE z hliníku budete mít vždy po ruce bezpečnostní nástroj, který vám umožní rychle a hlasitě signalizovat. I při lehkém foukání do této píšťalky se ozve hlasitý zvuk, který uslyšíte na velkou vzdálenost. Díky své kompaktní velikosti a šňůrce pro zavěšení na krk nebo zápěstí je tato píšťalka skvělým společníkem na vašich výpravách... Celý popis

Koupit za 99 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Při dobrodružství v přírodě je důležité mít po ruce spolehlivý a efektivní způsob, jak upozornit na svoji přítomnost v případě nouze. S nouzovou píšťalkou SURVIVAL WHISTLE z hliníku budete mít vždy po ruce bezpečnostní nástroj, který vám umožní rychle a hlasitě signalizovat. I při lehkém foukání do této píšťalky se ozve hlasitý zvuk, který uslyšíte na velkou vzdálenost.

Díky své kompaktní velikosti a šňůrce pro zavěšení na krk nebo zápěstí je tato píšťalka skvělým společníkem na vašich výpravách do přírody. Konstrukce z hliníku zajišťuje odolnost a spolehlivost, takže se na ni můžete stoprocentně spolehnout i v náročných podmínkách. Buďte připraveni na jakoukoli situaci s touto praktickou nouzovou píšťalkou!

Hlavní parametry:
- Materiál: Aluminium
- Délka: 6,5 cm
- Hmotnost: 9 g
- Šňůrka pro zavěšení na krk
- Hlasitý zvuk i při lehkém foukání
Zobrazit více

Články odjinud