Helmer TC 1000 - Obojek pro výcvik psů s možností připojení až tří přijímačů Pokud hledáte spolehlivý obojek pro výcvik psů, Helmer TC 1000 je skvělou volbou. Tento obojek je navržen tak, aby vám pomohl efektivně trénovat vašeho čtyřnohého kamaráda s dosahem až 1000 metrů. S možností připojení až tří přijímačů můžete trénovat více psů najednou s jedním vysílačem. Obojek je ergonomicky navržen pro maximální pohodlí vašeho psa. S maximální délkou obojku 70 cm bude sedět pohodlně a bezpečně na krku... Celý popis

Koupit za 328 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Helmer TC 1000 - Obojek pro výcvik psů s možností připojení až tří přijímačů

Pokud hledáte spolehlivý obojek pro výcvik psů, Helmer TC 1000 je skvělou volbou. Tento obojek je navržen tak, aby vám pomohl efektivně trénovat vašeho čtyřnohého kamaráda s dosahem až 1000 metrů. S možností připojení až tří přijímačů můžete trénovat více psů najednou s jedním vysílačem.

Obojek je ergonomicky navržen pro maximální pohodlí vašeho psa. S maximální délkou obojku 70 cm bude sedět pohodlně a bezpečně na krku vašeho mazlíčka. Díky dobíjecí Li-Iontové baterii si můžete být jisti dlouhou výdrží a spolehlivým výkonem.

S kompaktními rozměry 65 x 35 x 33 mm a lehkou hmotností 69 g (přijímač), 48 g (obojek) a 17 g (příslušenství) bude obojek pohodlný nejen pro psa, ale i pro vás. S Helmer TC 1000 můžete trénovat svého psa s důvěrou a bezpečím.

Hlavní parametry:
- Dosah: až 1000 m
- Délka obojku: max. 70 cm
- Napájení: dobíjecí Li-Iontová baterie
- Rozměry: 65 x 35 x 33 mm
- Hmotnost: 69 g (přijímač) + 48 g (obojek) + 17 g (příslušenství)
Zobrazit více

Články odjinud