Vašemu pejskovi zajistíme dokonalý úkryt a komfort s naší zateplenou boudou pro psy. Tato bouda je vyrobena z masivní borovice a certifikovaného smrkového masivu, což zaručuje nejen dlouhou životnost, ale také maximální bezpečí a pohodlí pro vašeho čtyřnohého kamaráda. Díky zateplení styroprenem o tloušťce 2cm na všech stranách včetně podlahy a střeše s bitumelovým šindelem v černé barvě, bude váš pejsek chráněn před nepříznivými povětrnostními podmínkami. Navíc si můžete vybrat barvu boudy ze 3... Celý popis

Koupit za 10 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vašemu pejskovi zajistíme dokonalý úkryt a komfort s naší zateplenou boudou pro psy. Tato bouda je vyrobena z masivní borovice a certifikovaného smrkového masivu, což zaručuje nejen dlouhou životnost, ale také maximální bezpečí a pohodlí pro vašeho čtyřnohého kamaráda. Díky zateplení styroprenem o tloušťce 2cm na všech stranách včetně podlahy a střeše s bitumelovým šindelem v černé barvě, bude váš pejsek chráněn před nepříznivými povětrnostními podmínkami. Navíc si můžete vybrat barvu boudy ze 3 odstínů nebo si zvolit přírodní nebo vlastní barvu, stačí nám pouze napsat do poznámky k objednávce.

S našimi výrobky klade naše firma důraz na použití čistě přírodních materiálů a ekologické zpracování. Bouda je ošetřena ekologickými barvami na bázi přírodních olejů nebo vody, což zajišťuje bezpečnost a zdraví vašeho mazlíčka. Díky použité technologii má naše bouda opravdu dlouhou životnost a vynikající pevnost. Sestavení je velmi snadné a rychlé, takže vašemu pejskovi poskytnete nový domov během chvilky.

**Hlavní parametry:**
- Rozměry:
- 80x110 cm (do 56 cm) pro plemena jako je kokršpaněl, knírač, bígl, jezevčík
- 100x136 cm (56-80 cm) pro plemena jako je kavkazský pastevecký pes, bernardýn, labrador, německý ovčák
- Povrchová úprava: kaštan, antracit, dub, přírodní, vlastní
- Materiál: smrkové palubky
- Hmotnost: cca 50 kg
- Výrobce: Česká republika
- Kvalita: TOP!
Zobrazit více

Články odjinud