Vašemu pejskovi můžete dopřát luxusní úkryt plný pohodlí a tepelného komfortu s naší zateplenou boudou pro psy. Tato bouda je vyrobena z masivní borovice a certifikovaného smrkového masivu, což zaručuje nejen dlouhou životnost, ale také ekologický přístup k výrobě. Zateplení styroprenem o tloušťce 2 cm a střecha pokrytá bitumelovým šindelem zajistí vašemu psímu kamarádovi ochranu před nepříznivými povětrnostními podmínkami. Díky použití pouze čistě přírodních materiálů a ekologických barev na bázi... Celý popis

Koupit za 11 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vašemu pejskovi můžete dopřát luxusní úkryt plný pohodlí a tepelného komfortu s naší zateplenou boudou pro psy. Tato bouda je vyrobena z masivní borovice a certifikovaného smrkového masivu, což zaručuje nejen dlouhou životnost, ale také ekologický přístup k výrobě. Zateplení styroprenem o tloušťce 2 cm a střecha pokrytá bitumelovým šindelem zajistí vašemu psímu kamarádovi ochranu před nepříznivými povětrnostními podmínkami.

Díky použití pouze čistě přírodních materiálů a ekologických barev na bázi přírodních olejů nebo vody můžete mít jistotu, že vašemu pejskovi poskytujete nejen pohodlí, ale i bezpečí. Bouda je k dispozici ve 3 odstínech, nebo si můžete vybrat i vlastní barvu, která bude ladit s vaším zahradním designem. Sestavení boudy je snadné a rychlé, takže ji můžete mít připravenou pro vašeho čtyřnohého kamaráda během chvíle.

**Hlavní parametry:**
- Rozměry:
- 80x110 cm (pro psy do 56 cm v kohoutku)
- 100x136 cm (pro psy od 56 do 80 cm v kohoutku)
- Povrchová úprava: kaštan, antracit, dub, přírodní, vlastní
- Materiál: smrkové palubky
- Hmotnost: cca 50 kg
- Zateplení styroprenem o tloušťce 2 cm
- Střecha pokrytá bitumelovým šindelem
- Ekologické barvy na bázi přírodních olejů nebo vody
- Snadné a rychlé sestavení
- Český výrobek s TOP kvalitou
Zobrazit více

Články odjinud