Pomozte svému pejskovi rychle se vrátit domů s vodotěsným adresářem na obojek. Víte, jak to chodí - pejsek se ztratí v zápalu hry nebo při setkání s jiným psem a najednou je pryč. I když ho hledáte vy i on, může se snadno ztratit. A co když ho najde někdo, kdo nedokáže rozluštit jeho čip nebo tetování? S tímto hliníkovým adresářem na obojku bude mít váš pejsek možnost okamžitě vás kontaktovat a rychle se vrátit ke své rodině. Hlavní parametry: - Materiál: hliník - Vodotěsný design - Dodáno s kartičkou... Celý popis

Koupit za 159 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pomozte svému pejskovi rychle se vrátit domů s vodotěsným adresářem na obojek. Víte, jak to chodí - pejsek se ztratí v zápalu hry nebo při setkání s jiným psem a najednou je pryč. I když ho hledáte vy i on, může se snadno ztratit. A co když ho najde někdo, kdo nedokáže rozluštit jeho čip nebo tetování? S tímto hliníkovým adresářem na obojku bude mít váš pejsek možnost okamžitě vás kontaktovat a rychle se vrátit ke své rodině.

Hlavní parametry:
- Materiál: hliník
- Vodotěsný design
- Dodáno s kartičkou k vyplnění kontaktních údajů
Zobrazit více

Články odjinud