iTrainer W227 je elektronický ohradník, který se vyznačuje výbornými vlastnostmi a je ideální volbou pro majitele psů, kteří hledají efektivní způsob, jak zajistit bezpečnost svého mazlíčka. Tento ohradník nabízí dobře zpracovanou výstražní a korekční zónu s možností nastavení vzdálenosti od 30 cm do 4 m. Voděodolný přijímač s výdrží baterie až 1 měsíc je další výhodou tohoto zařízení, které je vhodné i pro citlivější plemena díky možnosti nastavení síly impulsu. Hlavní parametry: - Počet psů:... Celý popis

Koupit za 2 490 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

iTrainer W227 je elektronický ohradník, který se vyznačuje výbornými vlastnostmi a je ideální volbou pro majitele psů, kteří hledají efektivní způsob, jak zajistit bezpečnost svého mazlíčka. Tento ohradník nabízí dobře zpracovanou výstražní a korekční zónu s možností nastavení vzdálenosti od 30 cm do 4 m. Voděodolný přijímač s výdrží baterie až 1 měsíc je další výhodou tohoto zařízení, které je vhodné i pro citlivější plemena díky možnosti nastavení síly impulsu.

Hlavní parametry:
- Počet psů: neomezeně
- Druh korekce: zvuk + impuls
- Vodotěsnost: Vodeodolný
- Nastavení impulzů: automaticky 2 úrovně
- Délka obojku: 20 až 60 cm
- Výdrž přijímače: 1-2 měsíce
- Rozměr přijímače: šířka 6,9cm x výška 3,6cm x hloubka 3,8cm
- Rozměr vysílače: šířka 10,9cm x výška 12,9cm x hloubka 4,3cm
- Hmotnost přijímače: 63g (98g včetně baterie)
- Napájení přijímače: 9V baterie
- Napájení vysílače: Síťový adaptér

iTrainer W227 vám pomůže efektivně odstranit nežádoucí utíkání psa ze zahrady či pozemku, což znamená větší svobodu pro vašeho mazlíčka. Díky spolehlivému odnaučení zlozvyků a přerušení nežádoucího chování budete mít klidnější život s vaším psem. S širokou škálou funkcí a jednoduchým ovládáním je iTrainer W227 skvělou volbou pro každého majitele psa, který si cení bezpečí a pohodlí svého mazlíčka.
Zobrazit více

Články odjinud