Patka U je ideální pomocník pro každého, kdo se věnuje modelování a řezbářství. Tato precizně vyrobená patka vám umožní pevně upevnit váš projekt a pracovat s ním bez obav z pohybu či nestability. Díky rozměrům 91x60x100x200mm (šířka x hloubka x výška bočnice x délka trnu) poskytuje dostatečný prostor pro různé velikosti dřeva či jiných materiálů. S Patkou U budete mít jistotu, že vaše práce budou precizní a bezpečné. Hlavní parametry: - Rozměry: 91x60x100x200mm (šířka x hloubka x výška bočnice... Celý popis

Koupit za 64 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Patka U je ideální pomocník pro každého, kdo se věnuje modelování a řezbářství. Tato precizně vyrobená patka vám umožní pevně upevnit váš projekt a pracovat s ním bez obav z pohybu či nestability. Díky rozměrům 91x60x100x200mm (šířka x hloubka x výška bočnice x délka trnu) poskytuje dostatečný prostor pro různé velikosti dřeva či jiných materiálů. S Patkou U budete mít jistotu, že vaše práce budou precizní a bezpečné.

Hlavní parametry:
- Rozměry: 91x60x100x200mm (šířka x hloubka x výška bočnice x délka trnu)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce J.A.D. Tools

Články odjinud