S LED světlem Karlie Visio Light bude váš čtyřnohý kamarád vždy dobře viditelný za soumraku nebo za špatné viditelnosti. Toto univerzální světlo lze snadno připevnit na vodítko, obojek, postroj nebo dokonce na oblečení pro psy díky dvěma suchým zipům. Silikonový pásek je odolný proti vodě a z robustního materiálu, takže se nemusíte bát ani nepříznivého počasí. Světlo nabízí tři různé světelné funkce, které zaručují, že váš pes i vy budete vždy bezpeční a dobře viditelní. Nabíjení světla je velmi... Celý popis

Koupit za 214 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S LED světlem Karlie Visio Light bude váš čtyřnohý kamarád vždy dobře viditelný za soumraku nebo za špatné viditelnosti. Toto univerzální světlo lze snadno připevnit na vodítko, obojek, postroj nebo dokonce na oblečení pro psy díky dvěma suchým zipům. Silikonový pásek je odolný proti vodě a z robustního materiálu, takže se nemusíte bát ani nepříznivého počasí.

Světlo nabízí tři různé světelné funkce, které zaručují, že váš pes i vy budete vždy bezpeční a dobře viditelní. Nabíjení světla je velmi jednoduché pomocí portu USB, kabel je samozřejmě součástí balení.

Dostupné v barvách žluté a oranžové, toto LED světlo Karlie Visio Light je praktickým a bezpečným doplňkem pro vašeho chlupatého parťáka.

Hlavní parametry:
- Univerzální připevnění na vodítko, obojek, postroj nebo oblečení
- Snadná instalace pomocí dvou suchých zipů
- Odolný silikonový pásek
- Tři různé světelné funkce
- Nabíjení přes port USB
- Rozměr: 12x2,7cm
- Dostupné barvy: žlutá, oranžová
Zobrazit více

Články odjinud