S touto píšťalkou na psy z buvolího rohu budete mít dokonalý nástroj pro výcvik nebo lov se svým čtyřnohým parťákem. Dvoutónová konstrukce vám umožní využívat jak trylkovací tóny, tak i vysokofrekvenční zvuky. Díky kvalitnímu materiálu a precizní výrobě z buvolího rohu můžete počítat s odolností a dlouhou životností píšťalky. S praktickou šňůrkou kolem krku ji můžete mít vždy po ruce a velikost 6,5 cm zase zajišťuje snadné uložení do kapsy nebo batohu. S touto píšťalkou budete mít skvělého společníka... Celý popis

Koupit za 97 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S touto píšťalkou na psy z buvolího rohu budete mít dokonalý nástroj pro výcvik nebo lov se svým čtyřnohým parťákem. Dvoutónová konstrukce vám umožní využívat jak trylkovací tóny, tak i vysokofrekvenční zvuky. Díky kvalitnímu materiálu a precizní výrobě z buvolího rohu můžete počítat s odolností a dlouhou životností píšťalky. S praktickou šňůrkou kolem krku ji můžete mít vždy po ruce a velikost 6,5 cm zase zajišťuje snadné uložení do kapsy nebo batohu. S touto píšťalkou budete mít skvělého společníka pro trénink vašeho psa nebo pro společné chvíle na lovu.

Hlavní parametry:
- 2 tóny - trylkovací a vysokofrekvenční
- vyrobena z buvolího rohu
- se šňůrkou kolem krku
- velikost 6,5 cm
Zobrazit více

Články odjinud