Přineste svému psímu kamarádovi ještě větší radost z procházek s pružinovým adaptérem na uchycení vodítka pro psa CRUSSIS. Tento adaptér je skvělým doplňkem pro všechny majitele koloběžek Crussis, kteří chtějí svého čtyřnohého miláčka vzít s sebou na jízdu. S adaptérem můžete snadno připevnit vodítko pod řidítka a díky bezpečné vzdálenosti od předního kola se nemusíte obávat, že by se vám vodítko zamotalo. Doporučujeme používat adaptér s vodítkem minimálně 2 metry dlouhým a s kvalitním postrojem... Celý popis

Koupit za 599 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Přineste svému psímu kamarádovi ještě větší radost z procházek s pružinovým adaptérem na uchycení vodítka pro psa CRUSSIS. Tento adaptér je skvělým doplňkem pro všechny majitele koloběžek Crussis, kteří chtějí svého čtyřnohého miláčka vzít s sebou na jízdu. S adaptérem můžete snadno připevnit vodítko pod řidítka a díky bezpečné vzdálenosti od předního kola se nemusíte obávat, že by se vám vodítko zamotalo. Doporučujeme používat adaptér s vodítkem minimálně 2 metry dlouhým a s kvalitním postrojem pro psa. Tento praktický doplněk ocení jak sportovní musheři, tak všichni pejskaři, kteří si chtějí užít výlet na koloběžce se svým nejlepším přítelem.

Hlavní parametry:
- Objímka s pružinou zabraňuje zavlečení vodítka do předního kola
- Materiál: hliník
- Určeno pro koloběžky značky Crussis
Zobrazit více

Články odjinud