Patka kotvící do země 14-02 je profesionální nástroj pro pevné ukotvení konstrukcí v zemi. S rozměry 120 x 100 mm a tloušťkou plechu třmenu 4,0 mm poskytuje spolehlivou a odolnou oporu. Tato patka je vybavena spojovacími prostředky v podobě konvexních hřebíků 4/60 nebo svorníků průměru 12 mm, což zajišťuje snadnou a pevnou instalaci. Díky kovové konstrukci je patka odolná vůči vnějším vlivům a zaručuje dlouhou životnost. Hlavní parametry: - Rozměry: 120 x 100 mm - Tloušťka plechu třmenu: 4,0 mm... Celý popis

Koupit za 269 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Patka kotvící do země 14-02 je profesionální nástroj pro pevné ukotvení konstrukcí v zemi. S rozměry 120 x 100 mm a tloušťkou plechu třmenu 4,0 mm poskytuje spolehlivou a odolnou oporu. Tato patka je vybavena spojovacími prostředky v podobě konvexních hřebíků 4/60 nebo svorníků průměru 12 mm, což zajišťuje snadnou a pevnou instalaci. Díky kovové konstrukci je patka odolná vůči vnějším vlivům a zaručuje dlouhou životnost.

Hlavní parametry:
- Rozměry: 120 x 100 mm
- Tloušťka plechu třmenu: 4,0 mm
- Spojovací prostředky: konvexní hřebíky 4/60 nebo svorníky průměru 12 mm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Kovopant
Druh patky

Určitě si přečtěte

Články odjinud