Target Hamtal je skvělým nástrojem pro práci s klikrem a nácvik cviků, které posilují uvědomění psa o svých nohách. Díky protiskluzové pěně poskytuje pohodlné a bezpečné cvičení. S větší základnou a protiskluzovými podložkami zůstává stabilní i při intenzivním tréninku. Praktické kulatiny ve spodní části usnadňují manipulaci s targetem, což je skvělé pro rychlé odměňování psa nebo jeho přesunutí. Target Hamtal je také skvělý pro dog fitness, kde stabilní plocha podporuje psa při balančních cvicích... Celý popis

Koupit za 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Target Hamtal je skvělým nástrojem pro práci s klikrem a nácvik cviků, které posilují uvědomění psa o svých nohách. Díky protiskluzové pěně poskytuje pohodlné a bezpečné cvičení. S větší základnou a protiskluzovými podložkami zůstává stabilní i při intenzivním tréninku.

Praktické kulatiny ve spodní části usnadňují manipulaci s targetem, což je skvělé pro rychlé odměňování psa nebo jeho přesunutí. Target Hamtal je také skvělý pro dog fitness, kde stabilní plocha podporuje psa při balančních cvicích a pomáhá mu lépe ovládat své tělo.

Dva targety lze snadno propojit pomocí tyček, které se zasunou do prstýnků na spojovací kulatině. Tento systém je ideální pro cvičení výstavního postoje, pozic sedni, lehni a vstaň, a samozřejmě pro dog fitness.

**Hlavní parametry:**
- Rozměry:
- S: 15 x 15 cm, výška 4 cm (nelze propojovat)
- M: 20 x 20 cm, výška 6 cm
- L: 25 x 25 cm, výška 8 cm
- XL: 35 x 35 cm, výška 8 cm
- Příjemná protiskluzová pěna pro stabilní cvičení
- Protiskluzové podložky pro bezpečné použití
- Kulatiny pro snadnou manipulaci s targetem
- Možnost propojení s dalším targetem
Zobrazit více

Články odjinud