LUGO pamlskovník M Hunter

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Představujeme vám silikonový pamlskovník LUGO, který se pyšní praktickým samozavíracím zapínáním na magnet, umožňujícím snadné otevírání a zavírání jednou rukou. Tento inovativní pamlskovník je vyroben z lehkého a skladného silikonového materiálu, který nejenže odolává vsakování nepříjemných pachů a tekutin z pamlsků, ale navíc je snadno omyvatelný. Díky LUGO můžete mít po ruce praktický a hygienický pomocník pro krmení vašich mazlíčků, který se snadno udržuje v čistotě a je ideální pro každodenní... Celý popis

Koupit za 459 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Představujeme vám silikonový pamlskovník LUGO, který se pyšní praktickým samozavíracím zapínáním na magnet, umožňujícím snadné otevírání a zavírání jednou rukou. Tento inovativní pamlskovník je vyroben z lehkého a skladného silikonového materiálu, který nejenže odolává vsakování nepříjemných pachů a tekutin z pamlsků, ale navíc je snadno omyvatelný. Díky LUGO můžete mít po ruce praktický a hygienický pomocník pro krmení vašich mazlíčků, který se snadno udržuje v čistotě a je ideální pro každodenní použití.

Hlavní parametry:
- Lehký a skladný materiál
- Omyvatelný v myčce na nádobí
Zobrazit více

Články odjinud