LUGO pamlskovník S Hunter

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Představujeme vám silikonový pamlskovník LUGO, který je vybaven samozavíracím zapínáním na magnet, což z něj činí skvělý pomocník pro všechny majitele domácích mazlíčků. Tento praktický pamlskovník lze otevřít a zavřít jednou rukou díky jednoduchému mechanismu, což usnadňuje nabízení pamlsků vašemu mazlíčkovi. Díky použití kvalitního silikonového materiálu nevsakuje tento pamlskovník žádné pachy ani tekutiny z pamlsků, což zajišťuje dlouhou životnost a snadnou údržbu. Navíc je lehký a skladný,... Celý popis

Koupit za 399 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Představujeme vám silikonový pamlskovník LUGO, který je vybaven samozavíracím zapínáním na magnet, což z něj činí skvělý pomocník pro všechny majitele domácích mazlíčků. Tento praktický pamlskovník lze otevřít a zavřít jednou rukou díky jednoduchému mechanismu, což usnadňuje nabízení pamlsků vašemu mazlíčkovi.

Díky použití kvalitního silikonového materiálu nevsakuje tento pamlskovník žádné pachy ani tekutiny z pamlsků, což zajišťuje dlouhou životnost a snadnou údržbu. Navíc je lehký a skladný, což z něj činí ideálního společníka pro vycházky nebo cestování s vaším mazlíčkem.

Pokud jde o čištění, pamlskovník LUGO je snadno omyvatelný, a dokonce ho lze bez obav umýt v myčce na nádobí, což šetří váš čas a usnadňuje udržování hygienických standardů. S tímto praktickým a funkčním pamlskovníkem se vaše chlupaté miláčky budou cítit jako v bavlnce při každém pamlskování.

Hlavní parametry:
- Samozavírací zapínání na magnet
- Materiál: silikon
- Nevsakuje žádné pachy ani tekutiny
- Lehký a skladný design
- Omyvatelný v myčce na nádobí
Zobrazit více

Články odjinud