Konstruujete dřevěné konstrukce a hledáte spolehlivý spojovací materiál? Úhelník 05-80 je právě tím, co potřebujete! Tento konstrukční úhelník s otvory má rozměry 140 x 35 x 35 mm a sílu materiálu 1,5 mm, což z něj činí ideálního pomocníka při spojování prvků dřevěných konstrukcí. Vyrobena z ocelového plechu žárově pozinkovaného jakosti DX51D+Z275, tento úhelník je odolný a spolehlivý. Jeho konstrukce umožňuje snadné a pevné spojení prvků při menším zatížení. Pro spojování doporučujeme používat... Celý popis

Koupit za 25 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Konstruujete dřevěné konstrukce a hledáte spolehlivý spojovací materiál? Úhelník 05-80 je právě tím, co potřebujete! Tento konstrukční úhelník s otvory má rozměry 140 x 35 x 35 mm a sílu materiálu 1,5 mm, což z něj činí ideálního pomocníka při spojování prvků dřevěných konstrukcí.

Vyrobena z ocelového plechu žárově pozinkovaného jakosti DX51D+Z275, tento úhelník je odolný a spolehlivý. Jeho konstrukce umožňuje snadné a pevné spojení prvků při menším zatížení. Pro spojování doporučujeme používat kroužkové (konvexní) hřebíky průměru 2,5 mm, které zajišťují stabilní spoj a dlouhou životnost konstrukce.

Nenechte nic náhodě a vsaďte na kvalitu a spolehlivost s úhelníkem 05-80 pro vaše stavební projekty!

Hlavní parametry:
- Rozměry: 140 x 35 x 35 mm
- Síla materiálu: 1,5 mm
- Materiál: ocelový plech žárově pozinkovaný DX51D+Z275
- Použití: spojování prvků dřevěných konstrukcí
- Doporučený spojovací materiál: kroužkové (konvexní) hřebíky pr. 2,5 mm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bova

Články odjinud