Maco úhelník - Dřevo

0 %
Stars
(0 hodnocení)

S Multi-Matic úhelníkem DT 4/18-9 a 12/18-9 od značky MACO budete mít snadnou práci při práci s dřevem. Díky nosnosti až 130 kg a výborné vůli falce 4 a 12 mm se jedná o spolehlivého pomocníka pro vaše řemeslné projekty. S přesahem 18 mm a zapuštěním 9 mm bude vaše práce precizní a bezpečná. Úhelník je vyroben z oceli pozinkované, což zajišťuje odolnost a dlouhou životnost. S Multi-Matic úhelníkem lze pracovat nejen s kovací řadou MACO Multi-Matic, ale i Multi-Trend. Hlavní parametry: - Použití... Celý popis

Koupit za 79 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S Multi-Matic úhelníkem DT 4/18-9 a 12/18-9 od značky MACO budete mít snadnou práci při práci s dřevem. Díky nosnosti až 130 kg a výborné vůli falce 4 a 12 mm se jedná o spolehlivého pomocníka pro vaše řemeslné projekty. S přesahem 18 mm a zapuštěním 9 mm bude vaše práce precizní a bezpečná. Úhelník je vyroben z oceli pozinkované, což zajišťuje odolnost a dlouhou životnost. S Multi-Matic úhelníkem lze pracovat nejen s kovací řadou MACO Multi-Matic, ale i Multi-Trend.

Hlavní parametry:
- Použití pro: dřevo
- Nosnost: 130 kg
- Vůle falce: 4 a 12 mm
- Přesah: 18 mm
- Zapuštění: 9 mm
- Materiál: ocel pozinkovaná - stříbrná barva
- Kompatibilita: MACO Multi-Matic a Multi-Trend
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Maco
Druh úhelníky

Určitě si přečtěte

Články odjinud