Kotevní úhelník je nepostradatelným pomocníkem při upevňování sloupků a dřeva. Jeho pevná konstrukce a precizní zpracování zajišťují bezpečné a spolehlivé upevnění, které vydrží i náročné podmínky. Díky rozměrům 400 x 40 x 40 mm se jedná o univerzální kotevní úhelník, který lze využít v široké škále stavebních projektů. S tloušťkou 2.0 mm a 33 otvory o průměru 5 mm poskytuje dostatečnou stabilitu a možnost variabilního upevnění. Hlavní parametry: - Výška: 400 mm - Délka: 40 mm - Šířka: 40 mm -... Celý popis

Koupit za 44 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Kotevní úhelník je nepostradatelným pomocníkem při upevňování sloupků a dřeva. Jeho pevná konstrukce a precizní zpracování zajišťují bezpečné a spolehlivé upevnění, které vydrží i náročné podmínky. Díky rozměrům 400 x 40 x 40 mm se jedná o univerzální kotevní úhelník, který lze využít v široké škále stavebních projektů. S tloušťkou 2.0 mm a 33 otvory o průměru 5 mm poskytuje dostatečnou stabilitu a možnost variabilního upevnění.

Hlavní parametry:
- Výška: 400 mm
- Délka: 40 mm
- Šířka: 40 mm
- Tloušťka: 2.0 mm
- Počet otvorů průměr 5 mm: 33
- Splňuje Evropské normy
- Značení CE
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Mark

Články odjinud