Spojovací úhelník KL 2 70x70x55x2mm je ideálním doplňkem pro spojování konstrukčních prvků v různých typech staveb, jako jsou dřevěné domy, altány, garáže či přístřešky. S jeho pomocí můžete vytvořit stabilní a trvanlivé spojení s úhlem 90 stupňů, které odolá zatížení a vibracím. Díky tesařským vrutům získáte bezpečné spojení, které poslouží dlouhodobě a spolehlivě. Hlavní parametry: - Výška: 70 mm - Šířka: 70 mm - Délka: 55 mm - Tloušťka plechu: 2,5 mm - Typ: úhelník s prolisem - Otvor č.1: 16... Celý popis

Koupit za 21 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Spojovací úhelník KL 2 70x70x55x2mm je ideálním doplňkem pro spojování konstrukčních prvků v různých typech staveb, jako jsou dřevěné domy, altány, garáže či přístřešky. S jeho pomocí můžete vytvořit stabilní a trvanlivé spojení s úhlem 90 stupňů, které odolá zatížení a vibracím. Díky tesařským vrutům získáte bezpečné spojení, které poslouží dlouhodobě a spolehlivě.

Hlavní parametry:
- Výška: 70 mm
- Šířka: 70 mm
- Délka: 55 mm
- Tloušťka plechu: 2,5 mm
- Typ: úhelník s prolisem
- Otvor č.1: 16 děr o průměru 5 mm
- Otvor č.2: 2 díry o průměru 11 mm

Úhelník je pokryt žárovým zinkováním, což je nejspolehlivější metoda ochrany proti korozi. Tento proces zajišťuje, že povrch úhelníku je kompletně pokryt zinkem, což zaručuje ochranu proti negativním vlivům po mnoho let. Díky životnosti žárového zinku je možné tento úhelník používat venku i v náročných podmínkách, přičemž chrání materiál po dobu až 50 let. S tímto spojovacím úhelníkem budete mít jistotu, že vaše konstrukce budou stabilní, odolné a esteticky anspruchsvoll.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Mark

Určitě si přečtěte

Články odjinud