Spojovací úhelník KL 5E / KL 10 105x105x90x2,5mm je nenahraditelným pomocníkem při spojování konstrukčních prvků v dřevěných nebo kovových stavbách. Jeho univerzální design je ideální pro úhlové spoje se sklonem 90 stupňů, což ho činí nezbytným prvkem pro stavbu dřevěných domů, altánů, garáží, přístřešků, kůlen a mnoha dalších staveb. Díky možnosti použití tesařských vrutů zajišťuje trvanlivé a stabilní spojení, odolné vůči zatížení a vibracím. Spojovací úhelník KL 5E / KL 10 105x105x90x2,5mm:... Celý popis

Koupit za 45 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Spojovací úhelník KL 5E / KL 10 105x105x90x2,5mm je nenahraditelným pomocníkem při spojování konstrukčních prvků v dřevěných nebo kovových stavbách. Jeho univerzální design je ideální pro úhlové spoje se sklonem 90 stupňů, což ho činí nezbytným prvkem pro stavbu dřevěných domů, altánů, garáží, přístřešků, kůlen a mnoha dalších staveb. Díky možnosti použití tesařských vrutů zajišťuje trvanlivé a stabilní spojení, odolné vůči zatížení a vibracím.

Spojovací úhelník KL 5E / KL 10 105x105x90x2,5mm:
- Výška: 105 mm
- Šířka: 105 mm
- Délka: 90 mm
- Tloušťka plechu: 2,5 mm
- Typ: úhelník s prolisem
- Otvor č.1: 36 děr o průměru 5 mm
- Otvor č.2: 2 díry o průměru 14 mm
- Povrchová úprava: žárový zinek

Žárové zinkování, kterému je tento úhelník podroben, je nejspolehlivější metodou ochrany proti korozi. Díky tomu je zaručeno, že povrch úhelníku je pokryt dostatečně hrubou vrstvou zinku, což mu poskytuje odolnost vůči negativním vlivům po mnoho let. V extrémních podmínkách chrání žárový zinek tento spojovací prvek až 20 let, zatímco v méně náročných prostředích může jeho životnost dosahovat až 50 let. Díky této kvalitní povrchové úpravě můžete být jisti, že váš projekt bude chráněn a esteticky přitažlivý po dlouhou dobu.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Mark

Určitě si přečtěte

Články odjinud