Povrchová úprava žárovým zinkováním je osvědčeným způsobem ochrany kovových produktů před korozi. Tento proces, který se využívá již více než 100 let, zaručuje, že váš produkt bude chráněný před nepříznivými vlivy po dlouhou dobu. Díky žárovému zinkování je povrch produktu pokryt hrubou vrstvou zinku, což zajišťuje ochranu i na místech, kam se jinak těžko dostane. Tato úprava je ideální pro venkovní použití a v extrémních podmínkách může chránit váš produkt až 50 let. Hlavní parametry: - Rozměry:... Celý popis

Koupit za 46 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Povrchová úprava žárovým zinkováním je osvědčeným způsobem ochrany kovových produktů před korozi. Tento proces, který se využívá již více než 100 let, zaručuje, že váš produkt bude chráněný před nepříznivými vlivy po dlouhou dobu. Díky žárovému zinkování je povrch produktu pokryt hrubou vrstvou zinku, což zajišťuje ochranu i na místech, kam se jinak těžko dostane. Tato úprava je ideální pro venkovní použití a v extrémních podmínkách může chránit váš produkt až 50 let.

Hlavní parametry:
- Rozměry: 105x105x90 (mm)
- Materiál: Žárový zinek
- Tloušťka zinkové vrstvy: až 90 mikronů
- Životnost: až 50 let v méně náročných venkovních podmínkách
- Možnost natírání dekorativními nátěry
- Druhá možnost použití pro nízkoúhlíkový plech s tloušťkou zinkové vrstvy 20 mikronů
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Mark

Určitě si přečtěte

Články odjinud