Montážní úhelník je ideálním pomocníkem pro spojování dřeva v různých úhlech. S rozměry 100 x 100 x 100 mm a tloušťkou 2 mm poskytuje dostatečnou pevnost a stabilitu pro vaše projekty. S 44 otvory o průměru 5 mm máte dostatek možností pro upevnění. Tento produkt splňuje Evropské normy a je označen znakem CE, což zaručuje jeho kvalitu a bezpečnost. Hlavní parametry: - Rozměry: 100 x 100 x 100 mm, tloušťka 2 mm - Otvory průměr 5 mm: 44 otvorů - Zinkování: žárový zinek - Životnost: až 50 let v méně... Celý popis

Koupit za 47 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Montážní úhelník je ideálním pomocníkem pro spojování dřeva v různých úhlech. S rozměry 100 x 100 x 100 mm a tloušťkou 2 mm poskytuje dostatečnou pevnost a stabilitu pro vaše projekty. S 44 otvory o průměru 5 mm máte dostatek možností pro upevnění. Tento produkt splňuje Evropské normy a je označen znakem CE, což zaručuje jeho kvalitu a bezpečnost.

Hlavní parametry:
- Rozměry: 100 x 100 x 100 mm, tloušťka 2 mm
- Otvory průměr 5 mm: 44 otvorů
- Zinkování: žárový zinek
- Životnost: až 50 let v méně náročných venkovních podmínkách
- Možnost natírání dekorativními nátěry
- Druhá možnost zinkování pro nízkoúhlíkový plech s tloušťkou zinkové vrstvy 20 mikronů
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Mark

Články odjinud