Úhelník KPL 1 s prolisem 90x90x65x2,0mm je ideálním spojovacím prvkem pro vaše stavební projekty. Díky své univerzálnosti a odolnosti je vhodný pro spojování konstrukčních prvků jak v dřevěných, tak i kovových konstrukcích. S jeho pomocí můžete snadno vytvářet stabilní úhlové spoje se sklonem 90 stupňů, což je ideální pro různé typy staveb, jako jsou dřevěné domy, altány, garáže, přístřešky nebo kůlny. Díky použití tesařských vrutů získáte trvanlivé a stabilní spojení, které odolá zatížení i vibracím.... Celý popis

Koupit za 17 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Úhelník KPL 1 s prolisem 90x90x65x2,0mm je ideálním spojovacím prvkem pro vaše stavební projekty. Díky své univerzálnosti a odolnosti je vhodný pro spojování konstrukčních prvků jak v dřevěných, tak i kovových konstrukcích. S jeho pomocí můžete snadno vytvářet stabilní úhlové spoje se sklonem 90 stupňů, což je ideální pro různé typy staveb, jako jsou dřevěné domy, altány, garáže, přístřešky nebo kůlny. Díky použití tesařských vrutů získáte trvanlivé a stabilní spojení, které odolá zatížení i vibracím.

Hlavní parametry:
- Výška: 90 mm
- Šířka: 90 mm
- Délka: 65 mm
- Tloušťka plechu: 2 mm
- Typ: úhelník s prolisem
- Otvor č.1: 14 děr o průměru 5 mm
- Otvor č.2: dvě díry o průměru 11 mm
- Otvor č.3: 10 děr o průměru 7 mm

Díky žárovému zinkování je tento úhelník chráněn před korozi a nepříznivými povětrnostními podmínkami. Životnost produktu je velmi vysoká, až 20 let v extrémních podmínkách a až 50 let v méně náročných prostředích. Díky této úpravě můžete být jisti, že váš projekt bude dlouhodobě chráněn a esteticky působivý. S úhelníkem KPL 1 s prolisem 90x90x65x2,0mm budete mít jistotu trvanlivého a bezpečného spojení pro vaše stavební potřeby.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Mark

Určitě si přečtěte

Články odjinud