Patka sloupku PSG 20-160 je ideálním pomocníkem při stavbě dřevěných konstrukcí jako jsou altány, garáže, ploty, terasy, přístřešky a pergoly. Díky této patce lze snadno a spolehlivě spojit dřevěné sloupy s betonovou základnou, což zajišťuje stabilitu a trvanlivost celé konstrukce. Navíc je vhodná i pro stavbu plotů, bran a jiných kovových konstrukcí díky své univerzálnosti a pevnému zpracování. Hlavní parametry: - Celková délka: 710 mm - Délka patky do země: 600 mm - Délka vrchních "L" částí:... Celý popis

Koupit za 181 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Patka sloupku PSG 20-160 je ideálním pomocníkem při stavbě dřevěných konstrukcí jako jsou altány, garáže, ploty, terasy, přístřešky a pergoly. Díky této patce lze snadno a spolehlivě spojit dřevěné sloupy s betonovou základnou, což zajišťuje stabilitu a trvanlivost celé konstrukce. Navíc je vhodná i pro stavbu plotů, bran a jiných kovových konstrukcí díky své univerzálnosti a pevnému zpracování.

Hlavní parametry:
- Celková délka: 710 mm
- Délka patky do země: 600 mm
- Délka vrchních "L" částí: 105 mm
- Nastavitelná rozteč: 20-160 mm
- Hrubost materiálu: 2.0 mm
- Délka hlavy: 150 mm
- Šířka hlavy: 60 mm

Patka sloupku je vyrobena z žárově pozinkovaného plechu, který zajišťuje odolnost vůči korozi a prodlužuje tak životnost produktu. Splňuje evropské normy a je označena značkou CE, což zaručuje jeho kvalitu a bezpečnost při použití. Díky otvorům pro šrouby je montáž patky snadná a rychlá, což šetří čas a usnadňuje práci.

Žárové zinkování, které je aplikováno na tento produkt, je nejlepší a nejspolehlivější způsob povrchové úpravy. Zaručuje, že celý povrch včetně hran je chráněn dostatečně hrubou vrstvou zinku, což zabraňuje korozi a prodlužuje životnost produktu až na 50 let. Tato patka sloupku je tak nejen praktická, ale i odolná a dlouhodobě spolehlivá volba pro vaše stavební projekty.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Mark

Články odjinud