PSO 140 (141*120*5) Patka sloupku 140 je ideálním řešením pro trvalé a spolehlivé spojení dřevěných sloupů s betonovou základnou. Tento výrobek je navržen pro použití při stavbě lehkých dřevěných konstrukcí, jako jsou přístřešky, altány, garáže, pergoly, ploty nebo hospodářské budovy. S vnitřní šířkou 141 mm a celkovou délkou 120 mm poskytuje velmi pevné a stabilní spojení, které zajišťuje maximální pevnost a stabilitu díky vysoké kvalitě oceli, ze které je vyroben. Hlavní parametry: - Vnitřní... Celý popis

Koupit za 110 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

PSO 140 (141*120*5) Patka sloupku 140 je ideálním řešením pro trvalé a spolehlivé spojení dřevěných sloupů s betonovou základnou. Tento výrobek je navržen pro použití při stavbě lehkých dřevěných konstrukcí, jako jsou přístřešky, altány, garáže, pergoly, ploty nebo hospodářské budovy. S vnitřní šířkou 141 mm a celkovou délkou 120 mm poskytuje velmi pevné a stabilní spojení, které zajišťuje maximální pevnost a stabilitu díky vysoké kvalitě oceli, ze které je vyroben.

Hlavní parametry:

- Vnitřní šířka: 141 mm
- Celková délka: 120 mm
- Šířka plechu "U": 60 mm
- Hrubost materiálu: 4 mm

Díky této patce si můžete být jisti, že vaše konstrukce bude bezpečná a stabilní. Tato patka je vhodná pro stavbu plotů, bran a dalších kovových konstrukcí, díky solidnímu zpracování a použití vysoce kvalitních materiálů zaručuje dlouhou životnost a spolehlivost vaší konstrukce. Vyrobená z pozinkované oceli odolné vůči korozi a mechanickému poškození, patka sloupku typu "U" je skvělou volbou pro trvalé a spolehlivé spojení dřevěných sloupů s betonovou základnou. S touto patkou bude vaše konstrukce pevná a stabilní, a vy budete nadmíru spokojeni s výsledkem.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Mark

Určitě si přečtěte

Články odjinud