PSS 140 Patka sloupku široká 141x125x120x4mm Hledáte spolehlivé a trvanlivé spojení dřevěných sloupů s betonovou základnou pro vaše stavební projekty? Pak je zde pro vás Roxor - stavitelná patka, která vyniká svou pevností a stabilitou. Tento výrobek je ideální pro stavbu lehkých dřevěných konstrukcí, jako jsou přístřešky, altány, garáže, pergoly nebo ploty. Díky vysoce kvalitní oceli a preciznímu designu Roxoru můžete mít jistotu maximální pevnosti a stability vaší konstrukce. Stavitelná patka... Celý popis

Koupit za 199 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

PSS 140 Patka sloupku široká 141x125x120x4mm

Hledáte spolehlivé a trvanlivé spojení dřevěných sloupů s betonovou základnou pro vaše stavební projekty? Pak je zde pro vás Roxor - stavitelná patka, která vyniká svou pevností a stabilitou. Tento výrobek je ideální pro stavbu lehkých dřevěných konstrukcí, jako jsou přístřešky, altány, garáže, pergoly nebo ploty. Díky vysoce kvalitní oceli a preciznímu designu Roxoru můžete mít jistotu maximální pevnosti a stability vaší konstrukce.

Stavitelná patka Roxor je skvělým řešením pro stavbu plotů, balkonů, teras či altánů, kde je klíčová pevnost a stabilita konstrukce. S Roxorem můžete být naprosto klidní, že vaše stavba bude bezpečná a spolehlivá. Díky solidnímu zpracování a použití vysoce kvalitních materiálů je zaručena dlouhá životnost konstrukce. S Roxorem se nemusíte bát o bezpečnost vaší stavby, protože byl navržen s důrazem na spolehlivost a ochranu. S otvory pro šrouby je montáž základny sloupku rychlá a jednoduchá.

Hlavní parametry:
- Vnitřní šířka: 141 mm
- Šířka podstavy: 120 mm
- Výška základny: 125 mm
- Délka roxoru: 200 mm
- Celková délka: 320 mm
- Průměr roxoru: 20 mm
- Tloušťka materiálu: 4 mm
- Počet otvorů: průměr 5 mm x 32, průměr 7 mm x 4

Galvanický zinek je povrchová úprava, která zajišťuje odolnost vůči korozi a zaručuje estetický vzhled. Tloušťka zinkové vrstvy kolem 12 mikronů poskytuje ochranu v interiérech s minimální vlhkostí. Proces galvanického zinkování zajišťuje rovnoměrnou vrstvu zinku i na obtížně dostupných místech a výsledný povrch je úhledný a estetický. S Roxorem a jeho galvanickým zinkem získáte spojení, na které se můžete spolehnout a které bude působit skvěle.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Mark

Určitě si přečtěte

Články odjinud