Patka sloupku široká 160x125x120x4mm je ideálním řešením pro pevné a spolehlivé spojení dřevěných sloupků s betonovou základnou. Tato kotevní patka je vyrobena z pozinkované oceli, což zajišťuje odolnost vůči korozi a mechanickému poškození. S touto patkou můžete snadno a rychle namontovat sloupek díky otvorům pro šrouby. Díky své pevnosti a stabilitě je tato patka vhodná pro lehké dřevěné konstrukce jako jsou přístřešky, altány, garáže, pergoly, ploty nebo hospodářské budovy. S vnitřní šířkou... Celý popis

Koupit za 221 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Patka sloupku široká 160x125x120x4mm je ideálním řešením pro pevné a spolehlivé spojení dřevěných sloupků s betonovou základnou. Tato kotevní patka je vyrobena z pozinkované oceli, což zajišťuje odolnost vůči korozi a mechanickému poškození. S touto patkou můžete snadno a rychle namontovat sloupek díky otvorům pro šrouby.

Díky své pevnosti a stabilitě je tato patka vhodná pro lehké dřevěné konstrukce jako jsou přístřešky, altány, garáže, pergoly, ploty nebo hospodářské budovy. S vnitřní šířkou 161 mm a šířkou plechu 120 mm poskytuje dostatečnou oporu a stabilitu. S celkovou výškou 320 mm a průměrem tyče 20 mm je tato patka robustním prvkem pro vaše stavební projekty.

Hlavní parametry:

- Vnitřní šířka: 161 mm
- Šířka plechu: 120 mm
- Výška základny: 125 mm
- Délka roxoru: 200 mm
- Celková výška: 320 mm
- Průměr tyče: 20 mm
- Tloušťka materiálu: 4 mm
- Materiál: ocelový plech
- Povrchová úprava: elektro-galvanicky pozinkovaná ocel
- Počet otvorů: fi 5 - 32 děr, fi 7 - 4 děr
Zobrazit více

Parametry

Výrobce BKshop

Články odjinud