Produkt, který máte před sebou, je skvělým řešením pro ochranu kovových produktů před korozi a nepříznivými povětrnostními podmínkami. Díky žárovému zinkování, které se používá již přes 100 let, je povrch produktu pokryt hrubou vrstvou zinku až do 90 mikronů, což zaručuje dlouhou životnost a odolnost vůči vnějším vlivům. Hlavní parametry: - Rozměry: 90x200x130 (mm) - Splňuje evropské normy a je označením CE - Životnost až 50 let v méně náročných venkovních podmínkách - Ideální pro použití venku,... Celý popis

Koupit za 207 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Produkt, který máte před sebou, je skvělým řešením pro ochranu kovových produktů před korozi a nepříznivými povětrnostními podmínkami. Díky žárovému zinkování, které se používá již přes 100 let, je povrch produktu pokryt hrubou vrstvou zinku až do 90 mikronů, což zaručuje dlouhou životnost a odolnost vůči vnějším vlivům.

Hlavní parametry:
- Rozměry: 90x200x130 (mm)
- Splňuje evropské normy a je označením CE
- Životnost až 50 let v méně náročných venkovních podmínkách
- Ideální pro použití venku, včetně extrémních podmínek jako je přímořské prostředí nebo vysoce průmyslové místo
- Nenákladná úprava v porovnání s jinými metodami zinkování
- Možnost natírat dekorativními nátěry pro estetický vzhled
- Existuje varianta pro nízkoúhlíkový plech zastudena tvarovaný s tloušťkou zinkové vrstvy 20 mikronů
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Mark

Určitě si přečtěte

Články odjinud