PUL45 Patka sloupku 45x45x3,5mm Patka sloupku PUL45 je ideálním řešením pro trvalé a spolehlivé spojení dřevěných sloupů s betonovou základnou. Tento výrobek je navržen pro stavbu lehkých dřevěných konstrukcí, jako jsou přístřešky, altány, garáže, pergoly nebo ploty. S Roxorem z vysoce kvalitní oceli získáte pevný a stabilní základ pro vaše konstrukce. Stavitelná patka je vhodná pro různé typy staveb, včetně plotů, balkonů, teras nebo altánů, kde je klíčová pevnost konstrukce. Díky solidnímu zpracování... Celý popis

Koupit za 78 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

PUL45 Patka sloupku 45x45x3,5mm

Patka sloupku PUL45 je ideálním řešením pro trvalé a spolehlivé spojení dřevěných sloupů s betonovou základnou. Tento výrobek je navržen pro stavbu lehkých dřevěných konstrukcí, jako jsou přístřešky, altány, garáže, pergoly nebo ploty. S Roxorem z vysoce kvalitní oceli získáte pevný a stabilní základ pro vaše konstrukce. Stavitelná patka je vhodná pro různé typy staveb, včetně plotů, balkonů, teras nebo altánů, kde je klíčová pevnost konstrukce. Díky solidnímu zpracování a vysoce kvalitním materiálům zaručuje Roxor dlouhou životnost a spolehlivost vaší stavby. S otvory pro šrouby je montáž základny snadná a rychlá, což usnadňuje celý proces.

Hlavní parametry:
- Vnitřní šířka pro trám: 45 mm
- Šířka plechu "U": 45 mm
- Výška "U" plechu: 100 mm
- Délka roxoru: 200 mm
- Celková výška: 300 mm
- Průměr tyče: 18 mm
- Tloušťka materiálu: 3,5 mm
- Materiál: ocelový plech
- Ochrana: elektro-galvanizované oceli
- Počet otvorů: fi 5 - 8 otvorů, fi 10 - 6 otvorů
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Mark

Určitě si přečtěte

Články odjinud