PUL50 Patka sloupku 50x45x3,5mm Patka sloupku PUL50 je ideálním řešením pro trvalé a spolehlivé spojení dřevěných sloupů s betonovou základnou. S touto pevnou a stabilní patkou můžete s jistotou postavit lehké dřevěné konstrukce jako přístřešky, altány, garáže, pergoly nebo ploty. Vyrobená z vysoce kvalitní oceli, Roxor je navržen pro maximální pevnost a stabilitu, což zajišťuje dlouhou životnost a spolehlivost vaší konstrukce. Stavitelná patka je vhodná pro různé typy staveb, jako jsou ploty,... Celý popis

Koupit za 93 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

PUL50 Patka sloupku 50x45x3,5mm

Patka sloupku PUL50 je ideálním řešením pro trvalé a spolehlivé spojení dřevěných sloupů s betonovou základnou. S touto pevnou a stabilní patkou můžete s jistotou postavit lehké dřevěné konstrukce jako přístřešky, altány, garáže, pergoly nebo ploty. Vyrobená z vysoce kvalitní oceli, Roxor je navržen pro maximální pevnost a stabilitu, což zajišťuje dlouhou životnost a spolehlivost vaší konstrukce.

Stavitelná patka je vhodná pro různé typy staveb, jako jsou ploty, balkony, terasy, pergoly, altány a další kovové konstrukce. Díky základně patky můžete mít jistotu, že vaše stavba bude bezpečná a stabilní. S Roxorem můžete snadno a rychle namontovat základnu sloupku díky otvorům pro šrouby. Bezpečnost a spolehlivost jsou pro nás prioritou, a proto jsme pro vás připravili tuto kvalitní a robustní patku sloupku.

Hlavní parametry:
- Vnitřní šířka pro trám: 50 mm
- Šířka plechu "U": 45 mm
- Výška "U" plechu: 100 mm
- Délka Roxoru: 200 mm
- Celková výška: 300 mm
- Průměr tyče: 18 mm
- Tloušťka materiálu: 3,5 mm
- Materiál: ocelový plech
- Ochrana: elektro-galvanizovaná ocel
- Počet otvorů: fi 5 - 8 otvorů, fi 10 - 6 otvorů
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Mark

Určitě si přečtěte

Články odjinud