PUL60 Patka sloupku 60x45x3,5mm Patka sloupku PUL60 je skvělým pomocníkem při stavbě lehkých dřevěných konstrukcí, jako jsou přístřešky, altány, garáže nebo ploty. Díky této stavitelné patce můžete jednoduše a spolehlivě spojit dřevěné sloupy s betonovou základnou, což zajistí stabilitu a bezpečnost vaší konstrukce. Roxor je vyroben z vysoce kvalitní oceli, což zaručuje pevnost a stabilitu vaší stavby. S touto patkou můžete být jisti, že vaše konstrukce bude dlouhodobě chráněna a zůstane v pevné... Celý popis

Koupit za 95 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

PUL60 Patka sloupku 60x45x3,5mm

Patka sloupku PUL60 je skvělým pomocníkem při stavbě lehkých dřevěných konstrukcí, jako jsou přístřešky, altány, garáže nebo ploty. Díky této stavitelné patce můžete jednoduše a spolehlivě spojit dřevěné sloupy s betonovou základnou, což zajistí stabilitu a bezpečnost vaší konstrukce. Roxor je vyroben z vysoce kvalitní oceli, což zaručuje pevnost a stabilitu vaší stavby. S touto patkou můžete být jisti, že vaše konstrukce bude dlouhodobě chráněna a zůstane v pevné poloze.

Stavitelná patka PUL60 je ideálním řešením pro stavbu plotů, balkonů, teras, pergol, altánů a dalších konstrukcí, kde je klíčová pevnost a stabilita. Díky solidnímu zpracování a vysoce kvalitním materiálům má tato patka dlouhou životnost a zaručuje spolehlivost vaší stavby. S Roxorem můžete být klidní, že vaše konstrukce bude dobře chráněna a pevně usazená. Montáž základny sloupku je díky otvorům pro šrouby snadná a rychlá.

Hlavní parametry:
- Vnitřní šířka pro trám: 60 mm
- Šířka plechu "U": 45 mm
- Výška "U" plechu: 100 mm
- Délka roxoru: 200 mm
- Celková výška: 300 mm
- Průměr tyče: 18 mm
- Tloušťka materiálu: 3,5 mm
- Materiál: ocelový plech
- Ochrana: elektro-galvanizovaná ocel
- Počet otvorů: fi 5 - 8 otvorů, fi 10 - 6 otvorů
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Mark

Určitě si přečtěte

Články odjinud