SDKWM1 Úhelník 60x60x27 je nezbytným prvkem pro spojování konstrukčních prvků v dřevěných nebo kovových stavbách. Jeho univerzální design jej předurčuje k použití v různých typech konstrukcí, jako jsou dřevěné domy, altány, garáže, přístřešky či kůlny. Díky svému provedení je ideální pro úhlové spoje se sklonem 90 stupňů, a za použití tesařských vrutů zajistí trvanlivé a stabilní spojení odolné vůči zatížení a vibracím. Úhelník s prolisem je navržen pro spojování střešních nosníků, stropních nosníků,... Celý popis

Koupit za 11 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

SDKWM1 Úhelník 60x60x27 je nezbytným prvkem pro spojování konstrukčních prvků v dřevěných nebo kovových stavbách. Jeho univerzální design jej předurčuje k použití v různých typech konstrukcí, jako jsou dřevěné domy, altány, garáže, přístřešky či kůlny. Díky svému provedení je ideální pro úhlové spoje se sklonem 90 stupňů, a za použití tesařských vrutů zajistí trvanlivé a stabilní spojení odolné vůči zatížení a vibracím.

Úhelník s prolisem je navržen pro spojování střešních nosníků, stropních nosníků, sloupů a dalších konstrukčních prvků v různých typech budov a staveb. Jeho žárové zinkování je nejen efektivním způsobem ochrany proti korozi, ale také zajišťuje dlouhou životnost produktu. Díky tomu lze tento úhelník využívat venku i v náročných podmínkách, jako je prostředí přímořské nebo průmyslové.

**Hlavní parametry:**
- Výška: 60 mm
- Šířka: 60 mm
- Délka: 27 mm
- Tloušťka plechu: 2 mm
- Typ: úhelník s prolisem
- Otvor č.1: 6 děr o průměru 4 mm
- Povrchová úprava: žárový zinek
- Životnost: až 50 let v méně náročných venkovních podmínkách
Zobrazit více

Parametry

Výrobce BKshop

Články odjinud