Patka sloupku typu "U" lehká 100x45x3.5mm je ideálním řešením pro trvalé a spolehlivé spojení dřevěných sloupů s betonovou základnou. Tento velmi pevný a stabilní výrobek je vyroben z vysoce kvalitní oceli, což zaručuje maximální pevnost a stabilitu vaší konstrukce. Díky svému tvaru "U" je snadno instalovatelný a zajišťuje bezpečné upevnění dřevěných sloupů. Patka je vhodná pro stavbu lehkých dřevěných konstrukcí, jako jsou přístřešky, altány, garáže, pergoly, ploty a hospodářské budovy. Stavitelná... Celý popis

Koupit za 76 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Patka sloupku typu "U" lehká 100x45x3.5mm je ideálním řešením pro trvalé a spolehlivé spojení dřevěných sloupů s betonovou základnou. Tento velmi pevný a stabilní výrobek je vyroben z vysoce kvalitní oceli, což zaručuje maximální pevnost a stabilitu vaší konstrukce. Díky svému tvaru "U" je snadno instalovatelný a zajišťuje bezpečné upevnění dřevěných sloupů. Patka je vhodná pro stavbu lehkých dřevěných konstrukcí, jako jsou přístřešky, altány, garáže, pergoly, ploty a hospodářské budovy.

Stavitelná patka je skvělým pomocníkem při stavbě plotů, balkonů, teras, pergol, altánů a dalších konstrukcí, kde je klíčová pevnost a stabilita. Díky základně si můžete být jisti, že vaše konstrukce bude bezpečná a spolehlivá. Solidní zpracování a použití vysoce kvalitních materiálů zaručují dlouhou životnost výrobku.

Hlavní parametry:
- Vnitřní šířka: 100 mm
- Výška základny: 100 mm
- Šířka plechu "U": 45 mm
- Tloušťka materiálu: 3,5 mm
- Počet otvorů: fi5 - 8 otvorů, fi10 - 9 otvorů
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Mark

Články odjinud